Zjazd oficerów wymiany

Właśnie zakończył się zjazd oficerów wymiany, połączony ze zjazdem młodzieży z całego świata
Zawody połowów dorsza

Nasi Rotarianie, w miniony weekend wzięli udział w zawodach połowów dorsza organizowanych przez Kołobrzeskie Rotary.
Konferencja EEMA 2017 organizowana przez Rotary Polska, Dystrykt 2231

W Warszawie w dniach 8-10 września, odbyła się konferencja EEMA 2017organizowana przez Rotary Polska, Dystrykt 2231 dotycząca spraw wymiany młodzieżowe.
"Nine" premiera tejże sztuki w Poznaniu!

28 września o godzinie 19, wraz we współpracy z Teatr Muzyczny w Poznaniu zostanie wystawiona sztuka pt. „Nine”
RC planuje wyposażyć klinikę kardiochirurgii dziecięcej w Poznaniu

8 grudnia w teatrze Muzycznym w Poznaniu 800 widzów obejrzało kabaret Zenona Laskowika. Imprezę zorganizował RC Poznań Puszczykowo.
Przekazanie władzy w Klubie Rotary Poznań-Puszczykowo

W sobotę 21 maja w Ośrodku Leśnym Nadleśnictwa Konstantynowo w Grzybnie odbyła się ceremonia przekazania władzy prezydenckiej. Nowym prezydentem został Robert Madaliński.