Przekazanie służby rotariańskiej na kolejny rok rotariański 2023/2024

Dnia 23 czerwca 2023 r. odbyło się w Klubie uroczyste przekazanie służby rotariańskiej na kolejny rok rotariański 2023/2024.

Przekazanie służby rotariańskiej na kolejny rok rotariański 2023/2024

Prezydentem na rok rotariański 2023/2024 został kol. Lesław Lenartowicz. Łańcuch rotariański oznakę władzy w Klubie przekazał ustępujący Prezydent kol. Józef Kurzok.

Nasze rotariańskie święto uświetniła swoim występem p. Natalia Świerczyńska.
Drugim bardzo ważnym wydarzeniem naszego rotariańskiego święta było przyjęcie do grona członków Rotary Klub Poznań – Puszczykowo nowych członków. Są to kol. MARCINIAK PAWEŁ, kol. MORYKSIEWICZ SEBASTIAN, kol. RUDZIAKOWICZ MARCIN.
W uroczystości uczestniczyli goście specjalni w osobach: członka Honorowego Klubu kol. Jerzy GOŻDZIK. Przedstawicielki Specjalistycznego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mosinie, koledzy z Klubów poznańskich z RC Poznań i RC Poznań – Starówka, koledzy z RC Wolsztyn, żony naszych kolegów rotarian oraz członkowie ich rodzin i zaproszeni sympatycy Klubu.