Wizyta gubernatora w klubie.

Wizyta gubernatora w klubie.

Wizyta naszej kol. Małgorzaty Wojtas - Gubernatora naszego Dystryktu. Czujemy się wyróżnieni wizytą. Kol. Małgorzata Wojtas podziękowała za możliwość spotkania się z członkami naszego Klubu. Pogratulowała osiągnięć kol. Michałowi Wojtalikowi i Fundacji „Nasze Serce” w akcji budowy Kliniki. Później przedstawiła swój program służby.

Bardzo spodobała się kol. Małgorzacie Wojtas propozycja kol. Michała Wojtalika, aby wszelkie klubowe akcje pomocy dzieciom w wakacje organizowane w klubach Rotary w Polsce organizowane były pod wspólnym hasłem „Wakacje z Rotary”. A koszulka z tej akcji, jaką została obdarowana w czasie spotkania bardzo się jej spodobała Pani Gubernator. Obiecała przedstawić i przedyskutować na forum Dystryktu ten wg niej bardzo dobry pomysł. Zjednoczyłby wizerunkowo działania Rotary w Polsce.

Share:

Related Posts

Zjazd oficerów wymiany

Zjazd oficerów wymiany

Pandemia

Pandemia

Ładowanie Rozmowy