RC Wolsztyn GRZYBOBRANIE 2023

Na zaproszenie RC Wolsztyn uczestniczyliśmy w corocznym GRZYBOBRANIU.

RC Wolsztyn GRZYBOBRANIE 2023

Na zaproszenie RC Wolsztyn uczestniczyliśmy w corocznym GRZYBOBRANIU. Spotkanie z rotarianami z Poznania, Wolsztyna, Zamościa pokazało, że współpraca nasza w pomaganiu innym owocuje, że przynosi wymierne korzyści!

Na ogólnym forum spotkania kol. Zbigniew Żukowski z RC Zamość złożył naszemu Klubowi w imieniu obdarowanego i członków swojego Klubu serdeczne podziękowania za hojny dar pomocy - dofinansowanie leczenia oficera ukraińskiego - darowizną na kwotę 2.600,00zł.

Tradycyjny „Konkurs na największą ilość i najlepszą jakość zebranych grzybów” wygrała nasza grupa klubowa.

Wszystkim nam humory dopisywały, a Gospodarze spotkania Koleżanki i Koledzy z RC Wolsztyn oraz właściciele Pensjonatu Drzewosfera stanęli na wysokości zadania jak zawsze!

Gorąco i serdecznie Wam dziękujemy !!!