Wykład doc. biologii Doroty Wrońskiej-Pilarek

Dnia 20.09.2018 r. w spotkaniu naszego Klubu uczestniczyła doc. biologii Dorota Wrońska-Pilarek.
Wizyta w RC Helmstedt

W dniach 15 – 16.09.2018 r. członkowie naszego Klubu gościli w zaprzyjaźnionym Klubie w RC Helmstedt (Niemcy).
Przekazanie władzy prezydenckiej

W dniu 09 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej połączone z majówką rotariańską.
Wyposażenie Strefy Rękodzieła

Klub zasponsorował wyposażenie Strefy Rękodzieła dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mosinie,
Spotkanie klubu w Collegium Minus Uniwersytetu

Dnia 12 maja odbyło się spotkanie klubu w Collegium Minus Uniwersytetu Adama Mickiewicza, na którym przy akompaniamencie skrzypiec i fortepianu,dokonał się charter nowego klubu RC Poznań Centrum.
BOWILNG ROTARY TOUR OPEN o Puchar Prezydenta RC

Dziś odbył się BOWILNG ROTARY TOUR OPEN o Puchar Prezydenta RC Poznań Puszczykowo Wojciecha Szafrańskiego.

Uroczystość, charteru nowego Klubu Rotary-Poznań Centrum

Dnia 12 maja odbędzie się uroczystość, charteru nowego Klubu Rotary-Poznań Centrum. Klubem prowadzącym będzie nasz klub. W tym dniu obecny będzie Gubernator Dystryktu 2331 Jerzy Korczyński
Doroczny turniej karciany w kategorii brydż i kop

Dnia 15.03 odbył się doroczny turniej karciany♠️ w kategorii brydż i kop, o Puchar Prezydenta RC Wojciecha Szafrański