Wizyta gubernatora w klubie.

Otwarcie nowego Oddziału Kardiochirurgii

Otwarcie nowego Oddziału Kardiochirurgii dziecięcej i Bloku Operacyjnego w swoim macierzystym Szpitalu Kliniczny im. K. Jonschera w Poznaniu.
Relacja z „Wymiany międzynarodowej”

Uroczyste przekazanie władzy prezydencjkiej

Dnia 13 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w naszym Klubie.
Komandora Orderu i Misji Pojednania

Wakacje z Rotary

Dnia 11 kwietnia 209 roku klub nasz podpisał umowy z trzema placówkami opiekuńczo-wychowawczymi z Poznania i Ostrowa Wlkp.
Bal charytatywny

Dnia 16 lutego 2019 roku klub nasz współuczestniczył w zorganizowaniu corocznego charytatywnego Balu Rotary.
Spotkanie z Gubernatorem Dystryktu 2231

W dniu 15 listopada 2018 r. gościliśmy w naszym klubie Gubernatora Dystryktu 2231

Wykład dr hab. Lekarza weterynarii Pawła Antosika

W spotkaniu klubowym w dniu 11.10.2018 r. wziął udział dr hab. Lekarz weterynarii pan Paweł Antosik.
Grzybobranie

W dniu 30.09.2018 r. członkowie naszego Klubu wzięli udział w corocznym grzybobraniu organizowanym przez RC Wolsztyn.