Uroczyste przekazanie władzy prezydencjkiej

Dnia 13 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w naszym Klubie.

Uroczyste przekazanie władzy prezydencjkiej

Dnia 13 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste przekazanie władzy prezydenckiej w naszym Klubie. Ustępujący Prezydent, kolega Michał Wojtalik przekazał insygnia władzy prezydenckiej koledze Janowi Ratajczakowi. Na spotkaniu Komandor Orderu i Misji Pojednania, Prezes Stowarzyszenia "Misja Pojednania" – pan Tadeusz Krebs wręczył Ordery Misji Pojednania dwóm członkom naszego Klubu kolegom Josefowi Kurzokowi i Wojciechowi Szafrańskiemu. Kolega Michał Wojtalik odznaczony został Komandorią Misji Pojednania z Gwiazdą. Nowemu Prezydentowi i wszystkim odznaczonym składamy serdeczne gratulacje!

Share:

Related Posts

Ładowanie Rozmowy